Bilderberg, küresel mafya toplantıları

özkayaOrhan Özkayaünleünle

Bilderberg Mason tarikatı

Dünya mafyası olarak da nitelenen Bilderberg heyeti, Avusturya’nın Tirol eyaleti Telfs kentinde İnteralpen turistik tesislerinde, yeni yıkım hedefleri ve  av yeni alanları tespiti için, bir araya geldi.

Bilderberg  teflis resim ile ilgili görsel sonucu

2008’deki ABD seçimlerinden önce ABD’de bir araya gelmiş ve  Obama’yı dünyaya getirmişler ve ona kendi stratejilerini uygulattılar. Bu kez de yine ABD seçimleri öncesi bir araya gelmeleri, dünyaya yeni bir kukla ve savaş baronu belirlemeleri amacına yönelik olsa gerek.

Ülkemizden de demirbaş üyeler davet edildi: Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Vodafone Türkiye İcra kurulu başkanı Serpil Timuray, Sabancı Üniversitesi Öğretim Üyesi ve İstanbul Politika Merkezi Direktörü Prof. Dr. Fuat Keyman, Ahmet Üzümcü ve İlhan Kesici ile Selin Böke Sayek yer aldı.

Bu çete dünyadaki tüm sermayenin yüzde 70’ne sahip ve tüm dünyadaki  “örümcek ağı”nı kurguluyor.

CFR (Dış İliş kiler Konseyi), Trileteral ve Bilderberg her yıl gizli toplantılarla dünyanın en önde gelen 100’ den fazla kişiyi topluyor ve insanlığın iradesini hiçe sayarak ülkelerin bağrına tuzaklar kuruyor.

Değerli araştırmacı-yazar Erol Bilbilik bu çete için: “Uluslararası dev tröstler adına dünyayı yöneten üç gizli örgüt vardır. Bu yapılanmanın en üst örgütü Dış İlişkiler Konseyi (CFR), onun bir alt örgütü Üçlü Komisyon (TC) ve bunun bir alt örgütü de Bilderberg Grubu (BG)’dur.

Her üç örgütün de Kuzey Amerika, Batı Avrupa ve Japonya’dan olmak üzere toplam beş bine yakın üyesi vardır. Türkiye’nin Bilderberg Grubu‘na mensup yaklaşık 40′a yakın yaşayan üyesi vardır.”, “Bilderberg aslında Amerikan sermayesinin ve elitinin, CIA’in Avrupa ayağıdır” diyor. (Dünyayı yöneten gizli örgütler- Erol Bilbilik)

Bilderberg’in İstanbul aşkı

Aralarında Hollanda Kraliçesi Beatrix’in de bulunduğu Bilderbergçiler,  55. toplantılarını 31Mayıs-03 Haziran 2007 tarihleri arasında İstanbul’da 135 kişilik bir katılımla yapmıştı.

Dışişleri eski Bakanı ve NATO’nun Afganistan eski temsilcisi Hikmet Çetin ile  ekonomiden sorumlu Devlet eski Bakanı ve BM Kalkınma Programı Başkanı Kemal Derviş, Devlet Bakanı Ali Babacan, Belçika Veliaht Prensi Philippe, Hollanda Kraliçesi Beatrix, İspanya Kraliçesi Sofia,

Yunanistan Maliye ve Ekonomi eski Bakanı George Alagoskufis, ABD Dışişleri eski Bakanı Henry Kissenger, David Rockefeller Kurucusu, Jaap G.Hoop de Scheffer NATO Genel Sekreteri, Richard C. Holdbrooke, Timoty F. Geithner Federal Reserve Bank-COS’su, Dünya Bankası eski Başkanı Paul Wolfowitz,

ABD Savunma eski Bakanı Donald Runsfeld, ABD Karanlıklar Prensi Richard Perle, ABD eski Ankara Büyükelçisi Ross Wilson, Portekiz eski Başbakanı Francisco Pinto Balsemao, İMF Başkanı Rodrigo De Rato,

AB Genişlemeden Sorumlu Üyesi Olli Rehn, Fransa Dışişleri eski Bakanı Michel Barnier, Fransa Dışişleri eski Bakanı Bernard Kouchner, Microsoft, Fiat ile AB Merkez Bankası Başkanı katıldı.

İranlı bir uzman da bu toplantıda yer almıştı. İranla ilgili enerji ve nükleer konuların ele alınması yanında ABD’nin saldırısına onay verileceği tartışmaları yapıldığı bir sırada bu katılım gerçekleşmişti.

Ayrıca, gazeteci M.Ali Birant, Cengiz Çandar, Egemen Bağış, Fehmi Koru, Cem Duna, iş adamı Ümit Boyner, Mustafa Koç, o dönemki TÜSİAD Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ,  TÜSİAD eski Başkanlarından  Erkut Yüceoğlu, Boğaziçi Üniversitesi eski Rektörü Prof. Dr. Ayşe Soysal,

Coca-Cola Company İcra Kurulu Başkanı Muhtar Kent, Prof.Dr. Emre Gönensay  gibi daha birçok yerli Bilderberg üyesinin katılımıyla İran, Afganistan, Ortadoğu, enerji, NATO ve Kuzey Atlantik İttifakı sorunlarının görüşüldüğü belirtilerek, dünyanın en gizli toplantısı bütün gizemiyle Ritz Carlton Otel’de yapılmıştı.

Silivri’nin Classis Oteli’nde ilk açılışı yapılan bu, dünyayı kana bulayanların toplantısı dünyanın başına daha ne kadar belalar açacakları düşünce jimnastiğini en gizli bir yeraltı örgütlenmesiyle gerçekleştirmişlerdi.

Dünya halklarına açık açık, göstere göstere yapılan en sinsi planların düzenlendiği kanunsuzluklar sistemi olarak insanlığın başına bir faşist baskı balyozunu vurmaya devam ediyorlar.

Bu çok gizli toplantılarn ülkemizde yapılması ve buradan çıkan kararların dünya yönetimine aynen uygulanması, Atatürk Türkiyesinin ne hale geldiğini göstermektedir. Biz bu kapitalst emperyalistlerden ülkemizi Büyük Atatürk’ün anti-emperyalist başkaldırısıyla kurtarmadık mı?

Oysa hükümetten bazı Bakanlar, bazı iliştirilmiş gazeteci, yazarlar, iş birlikçiler tam bir uyum içinde bu toplantıların gözdesi konumuna dönüşebiliyorlar.

Dünya enerji kaynaklarını nasıl daha fazla sömürebileceklerini, Ortadoğu’da sürmekte olan ABD işgallerinin devam etmesindeki yararların neler olabileceğini, Iraklı ve Afganistanlı işbirlikçi iktidarlarla yapacakları gizli görüşmelerin olumlu ya da olumsuz yanlarını tartışmış olmaları muhakkak.

NATO’yu Birleşmiş Milletleri daha fazla emperyalizmin hizmetinde kullanacakları hesaplarını ortaya dökmüş olmalılar.

Ezilen dünya halklarının varlıklarını kendi ülkelerinin zenginliğine, şirket kârlarına katmanın dayanılmaz saldırganlığını nasıl kılıfına uydurarak, süslü ekonomik söylemlerle kamüfle edecekleri planlamalarını yapmışlardı.

Bilderberg Mason tarikatı resim ile ilgili görsel sonucu

(Hollanda’nın Arnhem bölgesinde Oosterbeek’ te ki Bilderberg Otelinde 1954 yılında yapılan ilk  konferanstan görüntüler)

Bilderberg en üst düzey kanlı bir Mason örgütüdür.

Aslında bir Yahudi Mason örgütü olan bu örgüt, yapacağı toplantıda dünyaya küresel şirketlerin çıkarlarına uygun bir şekilde ekonomik yön vermeyi ele almaları çok doğal. Öne çıkan konular bunlar olmakla birlikte, başka daha birçok gizli konunun görüşüldüğü ortada.

Türkiye’nin sınır ötesi bir harekât yapması konusunu, PKK ve Kuzey Irak konusunda siyasi çözüm araması gerektiği konularıyla, AB, Kıbrıs, Ermeni yalanları ve Patrikane’nin taleplerini masaya yatırdıklarını tahmin etmemek içten bile değil.

Hatta bu elli kanlı katiller toplantısından, İran’ın bombalanması kararının dahi çıkabileceği kesinlik taşıdığı belirtilmekte idi. Türkiye Cumhuriyet’i nelere yataklık etmekte, nasıl toplantılara ortam hazırlamakta?

Anıt Kabir her halde sallanıyor, rahatsız oluyor! Bir sarsıntı, bir deprem Atatürk’ü yattığı yerde huzursuz ediyor. Sanki O Yüce İnsan’nın, ayağa kalkacak gibi bir hali var. Bütün bunlar olurken nasıl bağımsızlıktan söz edilebilir?

İşte onun için halkımız ikide bir, “Yeniden Kurtuluş Savaşı vermek lazım” diye tekrar layıp duruyor. Ülkede bu çok gizemli ve gizli toplantılar dünyanın yönetimine yön vermekle meş gulken halkımız, bu toplantılardan bir iki medya kanalı ve gazete tarafından bilgilendirilmekte. 

İnsanlık ailesi bu çetenin hesaplarını boşa çıkaracaktır

Çok gizli toplantılar, çok gizli konular diyerek kamuoyuna iletilen mesajların aslında bir gizliliğin kalmadığı, her şeyin artık açık açık oynandığı, dünyaya gözdağının da çok net ve açık bir şekilde verildiği, hiçbir devletin bu dayatmaların karşısına dikilemeyeceğini çok berrak bir şekilde insanların beynine kazımaya çalışıyorlar.

Bu toplantılar, “Bize, yani küresel güç birliğine hiçbir kuvvet karşı koyamaz, bizi zor ya da uysalca kabul etmekten başka kurtuluşunuz yok!” demek, anlamını taşıyor. Bu da, dünyanın hâlâ tek kutuplu olmasını dayatmaları demek oluyor.

“Sadece bizim borumuz öter! Dünya konjöktürünü dengeleyecek bir güç henüz ortada görünmüyor1” şeklinde, algılatmak istiyorlar. Ama unuttukları husus; dünyanın yeni bir anlayışla donatılmış bulunması…

Çin,Rusya, Hindistan, İran, Latin Amerika ve anti emperyalist cephede halk mücadelelerinin alev alev ortalığı yakmaya devam etmesi, aydınlatması…

Bu alevle başa çıkmaları mümkün değildir.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

YAŞAM ARZU'SU

Yaşam sadece vişneli çörek kutusu ya da mayın tarlası değildir...

Post-truth

Her gelecek, kendine bir geçmiş arar..

İdris'in Otağı

Sevgi Çiçeklerimi Koparabilirsiniz

ÖZGE ÖNDER

Burada Yaşam Var!

<span>%d</span> blogcu bunu beğendi: